Vytisknout tuto stránku
úterý, 12 květen 2020 11:48

Rekonstrukce kanalizace v ulici Veselská v Uherském Ostrohu a související omezení dopravního provozu na hlavní křižovatce

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V období 8. června - 31. srpna 2020 budou Slovácké vodárny a kanalizace, a.s., Uherské Hradiště realizovat opravu kanalizace v Uherském Ostrohu v úseku od křižovatky ulice Veselské s Blatnickou po hasičskou zbrojnici. Výstavba bude probíhat po etapách, které bude usměrňovat přechodné dopravní značení.

Jelikož úsek opravované kanalizace začíná šachtou nacházející se přímo v křižovatce, bude v období 8. června - 21. června 2020 a 7. července - 10. července 2020 provedena uzavírka křižovatky ve směru na Blatnici v jednom jízdním pruhu. Tzn., že nebude možné odbočit z ulice Veselské, případně Hradišťské směrem na Blatnici pod Svatým Antonínkem. V obráceném směru bude výjezd umožněn. Pro nákladní dopravu bude vyznačena jednosměrná objížďka přes Veselí nad Moravou a Blatnici pod Svatým Antonínkem.

Omezen bude i provoz po přilehlém chodníku a dvou přechodech pro chodce. Parkoviště před hasičskou zbrojnicí bude mimo provoz po celou dobu rekonstrukce. V průběhu 3. etapy nebude možný vjezd ani výjezd k „sýpce“.

Výjezd hasičských vozidel bude umožněn jedním nebo druhým sjezdem z ulice Veselské.

Na přiložených situacích (VIZ PŘÍLOHA) jsou znázorněny jednotlivé etapy výstavby.

Žádáme občany, aby z důvodů vlastní bezpečnosti respektovali daná dopravní značení a omezení, která se budou s postupem výstavby měnit.

299 pozor  

 

 

Přečteno 3527 krát Naposledy změněno středa, 15 červenec 2020 13:05